Hírek
Főiskolánk oktatói közössége a Felvidéken járt
Főiskolánk oktatói május 18-án a Felvidékre látogattak el az idei kirándulás keretében.
Kirándulás Hajdúdorogon
A főiskola munkatárasai Hajdúdorogon kirándultak az Úr mennybemenetlének ünnepén.
A katolikus iskola identitása: közösség, hivatás, remény – Oktatási konferenciát tartottak Rómában
Mi a katolikus oktatás jövője, mi az identitása? címmel rendeztek tanácskozást 2026. május 12-én a Római Magyar Akadémián (Collegium Hungaricum). A görögkatolikus egyházat és főiskolánkat Seszták István intézményünk rektorhelyettese, a Hajdúdorogi Főegyházmegye főhelynöke és Verdes Miklós atya képviselte. A Magyar Kurír beszámolóját olvashatják.
Patrisztikus konferencia Rómában
A 2026. május 7–8. között rendezett nemzetközi patrisztikus konferencián, Rómában intézményünk három oktatója és egy hallgatója is előadást tartott.